Pop-Art

Özel Pop-Art


Logo, amblem, markanıza özel yağlı boya tablosu
Tablo Özellikleri
Tuval Boyutu: 80X100 cm
Eserlerinizi uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanmak istiyorsanız; asılan ortamın nem veya rutubet alan bir duvar olmamasına, gün içerisinde çok fazla güneş ışığı almamasına ve ısı kaynaklarının yakınında durmamasına dikkat ediniz.

Eserler su ile ıslatılmış yumuşak nemli bir bez ile temizlenebilir.

Eserleriniz yapım aşamasından en geç 3(üç) iş günü içerisinde paketlenmiş olarak kargoya teslim edilir.

Önemli Bilgiler

Sipariş & Teslimat Süreci
Sipariş Süreci

1) Satın alım için Mağazam, sipariş için ise Sipariş Ver sayfalarına tıklayın.

2) Satın almak istediğiniz ürünü altında veya yanında bulunan Satın Al butonuna tıklayarak yönlendirileceğiniz iyzico ödeme sayfasına önce kargo bilgilerinizi, daha sonra ise kredi kartı bilgilerinizi seçerek işleminizi tamamlayınız.

3) Dilerseniz kargo bilgilerinizin altında bulunan Satıcıya Not kısmından sipariş veya kargo ile ilgili iletmek istedikleriniz bize ulaştırabilirsiniz.

4) Havale/EFT yolu ile sipariş ve satın alımlardan önce Instagram veya İletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

5) Fiyat tablosu ve Banka Hesap numaramız için Sipariş Ver sayfasına göz atınız.

Teslimat Süreci

Mağaza bölümünden satın alımlarınız üç (3) iş günü içinde özenle paketlenip, kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz ise seçeceğiniz boya tekniği ve tablo ebadına bağlı olarak değişeceğinden ön görüşmemiz sonucu size belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır.

Ödeme & Taksit
Ödeme sayfasından Alıcı Bilgileri kısmına size ulaşabileceğimiz kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra açıklama kısmından bize iletmek istediğiniz notunuzu yazabilirsiniz.

Ödemeye Devam Et diyerek Kart Bilgilerinizi gireceğiniz ekranda ödemelerinizi 3D Secure özelliği ile ödeyebilir aynı zamanda iyzico Korumalı Alışveriş seçeneğini aktif edebilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına (Master, Visa, Troy, American Express) 6 ay taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.

iyzico Korumalı Alışveriş Nedir?

Kargonuz size ulaştıktan sonra, ödemenizi 3 gün daha iyzico koruması altında tıutulur. Alışverişinizle ilgili tüm sorularınız için iyzico destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Güvenli Ödeme
Vereceğiniz satın alım ve siparişlerde hem kredi/banka kartı ile hem de havale ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde ise 6 taksit avantajı ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Site genelinde kartınız ile yapacağınız ödeme işlemlerinde kart bilgileriniz gelişmiş teknolojilerle korunur ve ödeme işlemlerinin güvenle yapılması sağlanır.

Ödeme işlemleri 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek dışarıdan gelebilecek olan müdahalelere karşı korunur. Ayrıca site içerisinde paylaşacağınız her bilgi, KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında özenle korunur.

S.S.S.
Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?

Satın alımlar için: Mağaza bölümünden seçeceğiniz ürünlerde; kredi kartı ile ödemek için Satın Al bölümünden kargo ve kart bilgilerinizi girerek veya aşağıdaki bilgileri kullanarak yapacağınız Havale/EFT ile siparişinizi verebilirsiniz. Havale/EFT işlemi sırasında açıklama bölümüne AD SOYAD girmelisiniz.

QNB Finansbank – EnPara Şubesi - Şube Kodu: 03663 - IBAN: TR95 0011 1000 0000 0080 1459 21

Özel siparişler için: Sipariş ver sayfasındaki fiyat tablomuzu inceleyerek, istediğiniz görseli net ve efektsiz olmak şartıyla forma ekleyebilir, bilgilerinizi ve isteklerinizi formda belirttikten sonra bize iletebilirsiniz

Kısa sürede sizinle iletişime geçip ödeme, teslimat ve diğer detaylar hakkında bilgilendiririz.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünler için 2 ayrı süre bulunmaktadır; Özel siparişlerinizde Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir. Belirtilmeyen ürünler için lütfen Instagram veya site İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

Fiyatlarımız sergi ürünü, özel sipariş ve genel ürün olarak farklılık gösterebilir. Özel sipariş ürünlerinin fiyat tablosu Sipariş Ver sayfasındaki gibi belirtilmiş olup, kargo ücretleri de yine bu tabloda sizlere lanse edilmektedir.

Özel sipariş için gönderdiğimiz fotoğraflarda kontrol yapıyor musunuz?

Elbette; gönderdiğiniz fotoğraflar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kadraj ve uygunluk gibi konularda kontrol edilip uygunsa sizden onayla birlikte yapıma başlanır. Bizim tavsiye ve tekliflerimiz ise mail ortamında önceden sizlere sunulmaktadır.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız e-posta adresine elektronik olarak gönderiyoruz. Yapacağınız alışverişlerde kağıt fatura yerine e-arşiv fatura kullanılmaktadır.

Özel siparişte oluşabilecek bir ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Özel siparişlerde oluşabilecek hatalara karşı öncesinden sizden teyit alacağımızdan tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir. Kargo sürecince oluşabilecek hatalar kargo firmasının yükümlülüğündedir. Lütfen kutusu bozuk, çökme olan veya deforme kargoyu incelemeden kabul etmeyiniz.