Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?

Satın alımlar için: Mağaza bölümünden seçeceğiniz ürünlerde; kredi kartı ile ödemek için Satın Al bölümünden kargo ve kart bilgilerinizi girerek veya aşağıdaki bilgileri kullanarak yapacağınız Havale/EFT ile siparişinizi verebilirsiniz. Havale/EFT işlemi sırasında açıklama bölümüne AD SOYAD girmelisiniz.

QNB Finansbank – EnPara Şubesi - Şube Kodu: 03663 - IBAN: TR95 0011 1000 0000 0080 1459 21

Özel siparişler için: Sipariş ver sayfasındaki fiyat tablomuzu inceleyerek, istediğiniz görseli net ve efektsiz olmak şartıyla forma ekleyebilir, bilgilerinizi ve isteklerinizi formda belirttikten sonra bize iletebilirsiniz

Kısa sürede sizinle iletişime geçip ödeme, teslimat ve diğer detaylar hakkında bilgilendiririz.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünler için 2 ayrı süre bulunmaktadır; Özel siparişlerinizde Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir. Belirtilmeyen ürünler için lütfen Instagram veya site İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

Fiyatlarımız sergi ürünü, özel sipariş ve genel ürün olarak farklılık gösterebilir. Özel sipariş ürünlerinin fiyat tablosu Sipariş Ver sayfasındaki gibi belirtilmiş olup, kargo ücretleri de yine bu tabloda sizlere lanse edilmektedir.

Özel sipariş için gönderdiğimiz fotoğraflarda kontrol yapıyor musunuz?

Elbette; gönderdiğiniz fotoğraflar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kadraj ve uygunluk gibi konularda kontrol edilip uygunsa sizden onayla birlikte yapıma başlanır. Bizim tavsiye ve tekliflerimiz ise mail ortamında önceden sizlere sunulmaktadır.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız e-posta adresine elektronik olarak gönderiyoruz. Yapacağınız alışverişlerde kağıt fatura yerine e-arşiv fatura kullanılmaktadır.

Özel siparişte oluşabilecek bir ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Özel siparişlerde oluşabilecek hatalara karşı öncesinden sizden teyit alacağımızdan tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir. Kargo sürecinde oluşabilecek hatalar kargo firmasının yükümlülüğündedir. Lütfen kutusu açık, delinmiş veya deforme olan kargoyu incelemeden kabul etmeyiniz.

Siparişim neden çerçevesiz gönderiliyor?

Çerçevelerin çok çeşidi olduğundan ve hassas malzemelerden yapıldığı için kargo aşamasında sıkıntı yaşanabileceğinden ürünlerimize çerçeve yaptırmıyoruz. Tablolarımızın zarar görmeden özenli bir şekilde elinize ulaşması için, özel korumalı paketleme yönteminden dolayı ek koruma masrafı oluşmaktadır. Bu nedenle tablo ürünlerimiz “çerçevesiz” halde ve kargo ücreti “alıcı ödemeli” gönderilmektedir. Yağlıboya çerçevesiz tuval olarak, Karakalem ve Soft (Toz) Pastel resimler ise korunaklı rulo paketlerde kargolanır.